Хіти тижня. Біля берегів Канади північний кит вбив волонтера, що звільнив його з рибальських сітей (фото)

​Канадський рибалка Джо Хаулетт перерізав мотузки і допоміг тварині позбавитися від залишків рибальської снасті, що заважала пірнати і плавати. Звільнений кит підстрибнув і вдарив рятівника.

Гладкий північний кит. Фото: nytimes.com.

У затоці Святого Лаврентія біля берегів Канади північний гладкий кит вбив добровольця, який звільнив його з рибальської мережі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Канадський рибалка Джо Хаулетт (Joe Howlett) прибув до кита, що заплутався в риболовный сіті, на судні швидкого реагування Міністерства рибальства і океанів Канади. Він перерізав мотузки і допоміг тварині позбавитися від залишків снасті, що заважала пірнати і плавати.

Звільнений кит підстрибнув і вдарив рятівника. В результаті чоловік загинув.Хаулетт кілька років брав участь в діяльності організації, що займається порятунком рідкісних китів. За цей час він звільнив десятки тварин, що заплуталися в сітях. Всього за кілька днів до загибелі він допоміг іншому киту, який потрапив в снасті в тій же частині затоки Святого Лаврентія.

Північні гладкі кити зустрічаються в північних регіонах Атлантичного океану. Довжина цих тварин становить 13-16 метрів, а вага досягає 100 тонн. У світі залишилося не більше 500 особин цього виду.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...