Хіти тижня. Біля берегів Канади північний кит вбив волонтера, що звільнив його з рибальських сітей (фото)

​Канадський рибалка Джо Хаулетт перерізав мотузки і допоміг тварині позбавитися від залишків рибальської снасті, що заважала пірнати і плавати. Звільнений кит підстрибнув і вдарив рятівника.

Гладкий північний кит. Фото: nytimes.com.

У затоці Святого Лаврентія біля берегів Канади північний гладкий кит вбив добровольця, який звільнив його з рибальської мережі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Канадський рибалка Джо Хаулетт (Joe Howlett) прибув до кита, що заплутався в риболовный сіті, на судні швидкого реагування Міністерства рибальства і океанів Канади. Він перерізав мотузки і допоміг тварині позбавитися від залишків снасті, що заважала пірнати і плавати.

Звільнений кит підстрибнув і вдарив рятівника. В результаті чоловік загинув.Хаулетт кілька років брав участь в діяльності організації, що займається порятунком рідкісних китів. За цей час він звільнив десятки тварин, що заплуталися в сітях. Всього за кілька днів до загибелі він допоміг іншому киту, який потрапив в снасті в тій же частині затоки Святого Лаврентія.

Північні гладкі кити зустрічаються в північних регіонах Атлантичного океану. Довжина цих тварин становить 13-16 метрів, а вага досягає 100 тонн. У світі залишилося не більше 500 особин цього виду.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо