Хіти тижня. Біля берегів Канади північний кит вбив волонтера, що звільнив його з рибальських сітей (фото)

​Канадський рибалка Джо Хаулетт перерізав мотузки і допоміг тварині позбавитися від залишків рибальської снасті, що заважала пірнати і плавати. Звільнений кит підстрибнув і вдарив рятівника.

Гладкий північний кит. Фото: nytimes.com.

У затоці Святого Лаврентія біля берегів Канади північний гладкий кит вбив добровольця, який звільнив його з рибальської мережі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Канадський рибалка Джо Хаулетт (Joe Howlett) прибув до кита, що заплутався в риболовный сіті, на судні швидкого реагування Міністерства рибальства і океанів Канади. Він перерізав мотузки і допоміг тварині позбавитися від залишків снасті, що заважала пірнати і плавати.

Звільнений кит підстрибнув і вдарив рятівника. В результаті чоловік загинув.Хаулетт кілька років брав участь в діяльності організації, що займається порятунком рідкісних китів. За цей час він звільнив десятки тварин, що заплуталися в сітях. Всього за кілька днів до загибелі він допоміг іншому киту, який потрапив в снасті в тій же частині затоки Святого Лаврентія.

Північні гладкі кити зустрічаються в північних регіонах Атлантичного океану. Довжина цих тварин становить 13-16 метрів, а вага досягає 100 тонн. У світі залишилося не більше 500 особин цього виду.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"Підвищення цін на товари першої необхідності є економічним мародерством в умовах надзвичайної ситуації", - Снєгирьов

понеділок, 6 квітень 2020, 16:44

Закон має бути один для всіх, без виключення – як для власників малого та середнього бізнесу у вигляді яток і невеличких магазинів, так і для власників великих мереж. Наразі ж, ситуація з роботою мережі гіпермаркетів «Епіцентр», взагалі ставить під сумнів