Хіти тижня. Бог - не фраєр!: Росію настигла одна з кар єгипетських

У Російській Федерації через нашестя сарани ввели режим надзвичайного стану (ПП) в чотирьох районах Дагестану.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ЮГА.

Відзначається, що режим надзвичайного стану діє на території Бабаюртівського, Кизлярського, Ногайского і Тарумовского районів.

"У регіоні на наявність саранових шкідників обстежено понад 180 тис. га сільгоспугідь. Площа, заражена сарановими шкідниками, становить близько 100 тис. га", - відзначили в ГУ МНС по Дагестану.

Як заявили в Міністерстві сільського господарства і продовольства Дагестану, для боротьби з сарановими потрібно більше 35 млн рублів, з бюджету виділено лише 5 млн рублів.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...