Хіти тижня. Бог - не фраєр!: Росію настигла одна з кар єгипетських

У Російській Федерації через нашестя сарани ввели режим надзвичайного стану (ПП) в чотирьох районах Дагестану.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ЮГА.

Відзначається, що режим надзвичайного стану діє на території Бабаюртівського, Кизлярського, Ногайского і Тарумовского районів.

"У регіоні на наявність саранових шкідників обстежено понад 180 тис. га сільгоспугідь. Площа, заражена сарановими шкідниками, становить близько 100 тис. га", - відзначили в ГУ МНС по Дагестану.

Як заявили в Міністерстві сільського господарства і продовольства Дагестану, для боротьби з сарановими потрібно більше 35 млн рублів, з бюджету виділено лише 5 млн рублів.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...