Хіти тижня. Боявся сирійців більше, ніж смерті: Стало відомо, як саме загинув кращий пілот штурмової авіації Путіна (відео)

Вибух гранати пролунав тоді, коли повстанці підбігали до збитого росіянина.

Падіння російського літака. Фото: Телеграф.

Льотчик збитого в Сирії військового літака Росії Су-25 загинув у результаті вибуху гранати. Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі IDLIB+, передають Патріоти України.

На кадрах видно, що до пілота підбігали повстанці і в цей момент пролунав вибух гранати. Мабуть, що росіянин сам себе підірвав, щоб не потрапити в заручники. Зазначимо, раніше в мережі з'явилися фото загиблого пілота, на тілі якого були видні характерні для вибуху гранати сліди.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою