Хіти тижня. "Бойовики в паніці, не знають, куди ховатися. Їх техніка знищується": Волонтер повідомив про успіхи ЗСУ на Світлодарській дузі

Завдяки злагодженій роботі бойової команди, в яку входять як офіцери, так і солдати, жодна провокація або обстріл українських позицій з боку бойовиків не залишаються непоміченими.

Ілюстрація:goloskarpat.info

Українські військові знищили бойову техніку противника на Світлодарській дузі. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

За його словами противник несе значні втрати. "Бойовики в паніці, не знають куди ховатися. Техніка знищується як під час прихованого пересування, так і під час роботи з закритих позицій" - пише він.

Завдяки злагодженій роботі бойової команди, в яку входять як офіцери, так і солдати, жодна провокація або обстріл українських позицій з боку бойовиків не залишиться непоміченим. Професійний розбір дій бойовиків і ретельний аналіз місця їх дислокації.

"Є безпілотник, квадрокоптер і найголовніше професійно навчені люди по роботі з цією непростою технікою" - повідомляє волонтер.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...