Хіти тижня. "Бойовики в паніці, не знають, куди ховатися. Їх техніка знищується": Волонтер повідомив про успіхи ЗСУ на Світлодарській дузі

Завдяки злагодженій роботі бойової команди, в яку входять як офіцери, так і солдати, жодна провокація або обстріл українських позицій з боку бойовиків не залишаються непоміченими.

Ілюстрація:goloskarpat.info

Українські військові знищили бойову техніку противника на Світлодарській дузі. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

За його словами противник несе значні втрати. "Бойовики в паніці, не знають куди ховатися. Техніка знищується як під час прихованого пересування, так і під час роботи з закритих позицій" - пише він.

Завдяки злагодженій роботі бойової команди, в яку входять як офіцери, так і солдати, жодна провокація або обстріл українських позицій з боку бойовиків не залишиться непоміченим. Професійний розбір дій бойовиків і ретельний аналіз місця їх дислокації.

"Є безпілотник, квадрокоптер і найголовніше професійно навчені люди по роботі з цією непростою технікою" - повідомляє волонтер.

Фінансування тероризму в особливо великих розмірах – ДБР затримало працівника СБУ.

неділя, 5 квітень 2020, 22:22

Примітно, що затримання підполковника СБУ проводили слідчі ДБР. Останні вважають, що співробітник СБУ зі спільником РЕГУЛЯРНО надавав хабарі військовослужбовцям на лінії розмежування, за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежув

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери