Хіти тижня. ​Будьте уважні: В інтернет запущений клон сервісу "Приват24"

PictureАдреса підробленого сайту відрізняється від оригінального (privat24.ua) - http://pb24corp.at.ua, зазначають Патріоти України.

"Оскільки з кожним днем користувачі все більше дізнаються про кібершахрайство, зловмисники стають все винахідливішими. Наприклад, адресний рядок деяких шахрайських веб-ресурсів починається з https - що говорить про "захищене з'єднання". Відсутність "s" в адресі (http, а не https ) - одна з ознак фішингового сайту, так як легітимні ресурси встановлюють безпечне з'єднання. Однак деякі шахраї навчилися робити сайти з https. Тим самим підвищуючи для користувача ризик попастися в їх пастку. Тому відсутність "s" - ознака злодійського сайту, але присутність "s" - це не гарантія легітимного сайту. Цю різницю важливо розуміти", - відзначають фахівці ЕМА.

Жертвам, що попалися на вудку шахраїв, радять відразу звертатися до кіберполіції.

Джерело

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих