Хіти тижня. "Буцефал" проти окупанта: Бійці ООС показали новітню військову техніку, вироблену в Україні (відео)

Бронетранспортер може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ.

Фото:скрін відеоВійськовослужбовці ЗСУ на передовій вибробували бойові спроможності новітнього БТР-4Е “Буцефал”, який виготовили в Україні. Відповідне відео опубліковано на Facebook сторінці Операції об'єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що "Буцефал" призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою.

Бронетранспортер обладнаний потужною 30-ти міліметровою гарматою, бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети “Стугна”, двома водометними рушіями і насосами для відкачки води. Тож БТР здатний вплав форсувати водні перешкоди.

“Буцефал” може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ", - підкреслили в прес-службі ООС.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...