Хіти тижня. "Буцефал" проти окупанта: Бійці ООС показали новітню військову техніку, вироблену в Україні (відео)

Бронетранспортер може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ.

Фото:скрін відеоВійськовослужбовці ЗСУ на передовій вибробували бойові спроможності новітнього БТР-4Е “Буцефал”, який виготовили в Україні. Відповідне відео опубліковано на Facebook сторінці Операції об'єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що "Буцефал" призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою.

Бронетранспортер обладнаний потужною 30-ти міліметровою гарматою, бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети “Стугна”, двома водометними рушіями і насосами для відкачки води. Тож БТР здатний вплав форсувати водні перешкоди.

“Буцефал” може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ", - підкреслили в прес-службі ООС.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!