Хіти тижня. "Буцефал" проти окупанта: Бійці ООС показали новітню військову техніку, вироблену в Україні (відео)

Бронетранспортер може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ.

Фото:скрін відеоВійськовослужбовці ЗСУ на передовій вибробували бойові спроможності новітнього БТР-4Е “Буцефал”, який виготовили в Україні. Відповідне відео опубліковано на Facebook сторінці Операції об'єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що "Буцефал" призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою.

Бронетранспортер обладнаний потужною 30-ти міліметровою гарматою, бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети “Стугна”, двома водометними рушіями і насосами для відкачки води. Тож БТР здатний вплав форсувати водні перешкоди.

“Буцефал” може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ", - підкреслили в прес-службі ООС.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...