Хіти тижня. Чорнобиля мало: Росія повідомила про початок будівництва "атомного вбивці" поряд з українським кордоном

За планами "Росенергоатому" у 60 кілометрах від Сумської області постане Курська АЕС-2.

Ілюстрація:соумережіРосійська Федерація в районі кордону з Україною планує побудувати “атомного вбивцю”. Сьогодні, 29 квітня, стало відомо, що в Росії почалося будівництво Курської АЕС-2. Про це повідомила прес-служба концерну “Росенергоатом” (держкорпорація “Росатом”), передають Патріоти України з посиланням на Politeka.

Відомо, що об’єкт розташований в селищі Макарівка в Курчатовському районі Курської області, що в 60 кілометрах від Сумської області України.

Відзначимо, протягом останніх чотирьох років в селищі велися активні підготовчі роботи на будівельному майданчику майбутньої АЕС. А сьогодні там уже поклали перші кубометри бетону.

“Дано старт основним будівельним роботам, почалося спорудження найпотужнішого енергоблока в Росії покоління 3+ електричною потужністю 1255 МВт”, – йдеться в повідомленні.

Орієнтовно, перші два енергоблоки Курської АЕС-2 буде введено в дію до виведення двох перших блоків Курської АЕС (2020 рік). Курська АЕС-2 замінить Курську АЕС, у міру закінчення ресурсу в останньої.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих