Такого висновку дійшли вчені Джеймс Феррел і Сяньчжуй Чен зі Стенфордського університету в США. За їхніми словами, ця речовина запускає "триггерну хвилю", або ланцюгову реакцію, яка поступово зачіпає інші ділянки клітини, вивільняючи там такі сами "сигнали", передають Патріоти України.
Крім того, після смерті однієї клітини цей процес продовжиться і на сусідніх клітинах. За словами вчених, "триггерна хвиля" поширюватиметься доти, доки в організмі не закінчиться "сигнал смерті", тобто до його повної загибелі.
Швидкість цієї "хвилі" учені назвали швидкістю клітинної смерті, яка становить 30 мікрометрів на хвилину (1,8 міліметрів на годину).
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...