Хіти тижня. Депортований грузин "зливав" інформацію ворогам - Мамулашвілі (фото)

Командир "Грузинського батальйону" заявив, що Вано Надирадзе ніколи не був порядним чоловіком.

Фото: Facebook.Депортованого добровольця Вано Надирадзе вигнали з "Грузинського легіону" ще до того, як підрозділ увійшов до складу ЗСУ. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив командир "Грузинського легіону" ЗСУ Мамука Мамулашвілі, повідомляють Патріоти України.

"Щодо непорядності Вано Надирадзе я говорив давно і неодноразово про це писав на своїй сторінці в Фейсбуці. Ті, хто давно й уважно стежить за нею, повинні це пам'ятати. Так, ця людина була солдатом "Грузинського легіону". Це було тоді, коли ми були звичайним добровольчим формуванням і не входили до складу ЗСУ. Тоді він зливав противникам інформацію про чисельність підрозділу, особисті дані, озброєння. Як тільки ми це зрозуміли, ми вигнали його з підрозділу. Якщо когось цікавлять деталі, то я готовий зустрітися і детально розповісти про це", - написав він.

При цьому він додав, що йдеться тільки про Вано Надирадзе і ніяк не стосується інших депортованих: "Я говорив і говорю, конкретно про цю особистість".


Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан