Хіти тижня. Долітався: Сирійські повстанці збили черговий російський літак, пілот загинув (фото, відео 16+)

Літак був збитий з переносного зенітного ракетного комплексу в районі населеного пункту Масеран на південному сході провінції Ідліб.

Повстанці збили російський літак. Фото: скріншот з відео.

У Сирії повстанці збили російський літак Су-25. Про це повідомляє група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team, передають Патріоти України.

Як пише CIT, на каналі угруповання Вільної сирійської армії "Джейш ен-Наср», що діє в сирійській провінції Ідліб, було опубліковано відео падіння штурмовика Су-25. Літаки цього типу в Сирії застосовуються тільки ВКС РФ.

«Згідно заголовку відео, літак був збитий з переносного зенітного ракетного комплексу в районі населеного пункту Масеран на південному сході провінції Ідліб. «У цьому районі вже кілька тижнів триває успішний наступ проасадівських сил на позиції повстанців і джихадистів. Наступ підтримується угрупованням ВКС РФ в Сирії, яка завдає ударів по позиціях супротивників Асада, а також, згідно з різними фото- і відеоматеріалами, по цивільній інфраструктурі», - зазначають розслідувачі.

Інформацію про те, що літак збитий повідомляє і BBC з посиланням на організацію «Syrian Observatory for Human Rights». Також повстанці повідомили, що пілот збитого ними російського штурмовика Су-25 загинув.


На другому відео видно, що пілот штурмовика встиг катапультуватися.

Sources claim that the warplane was shot down by Russian made-Igla manpads.

Bazı kaynaklar uçağın Igla türü manpads ile düşürüldüğünü iddia ediyor. pic.twitter.com/g3M6Uv3hW5
— . (@op_shield) 3 февраля 2018 г.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша