Хіти тижня. "Галльский петух шпоры поправил": Макрон зі своїми шкарпетками на зустрічі з Путіним розлютив кремлеботів (відео)

Фани "русского мира" запропонували президенту Франції "носити підтяжки для шкарпеток".

Макрон на щось натякнув Путіну? Фото: Рейтерс.

Президент Франції Еммануель Макрон розпочав зустріч із російським лідером Володимиром Путіним на саміті "Великої двадцятки" з підтягування шкарпеток. Відео виклав у своєму Twitter-акаунті журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

Такий жест французького президента не на жарт розлютив фанатів "руского міра". Його обізвали і запропонували "носити підтяжки для шкарпеток". "Раніше європейських політиків турбувало, який баланс стратегічних озброєнь, а зараз - добре чи шкарпетки сидять", - пишуть у мережі.

Французские манеры: Макрон начал встречу с Путиным с подтягивания носков pic.twitter.com/ArNIRbKanr
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) 8 июля 2017 г.Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо