Хіти тижня. "Геніальна штука. Це миттєво змінює всю картину війни": Невзоров пояснив, навіщо Україні Javelin

На думку російського публіциста, американські ракетні комплекси здатні дати божевільну перевагу тій стороні, у якої вони є.

Ілюстрація:http://uapress.info

Якщо українська армія отримає протитанкові ракетні комплекси Javelin від США, то це дасть їй величезну перевагу на Донбасі. Таку думку висловив російський публіцист Олександр Невзоров, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Звичайно, чудово, якщо у вас з'являться Javelin, тому що ця штука здатна в абсолютно будь-якій локальній війні, де є будь-яка техніка, дати божевільну перевагу тій стороні, у якої вони є. Це геніальна штука, від якої немає порятунку, яка на даний момент здатна виграти в будь-якій війні.

Ці Javelin роблять абсолютні чудеса. Скільки є Javelin, стільки немає танків у протилежної сторони. Стріляти з них може будь-який ідіот зі стовідсотковою гарантією ураження. Це миттєво змінює всю картину війни," – сказав Невзоров.

Він підкреслив, що ракетні комплекси призначені не тільки для знищення танків, а й іншої техніки. також публіцист нагадав, що у Росії подібних переносних протитанкових комплексів третього покоління немає і вони не з’являться у найближчому майбутньому.

Говорять про протитанкові комплекси: "Є реальний шанс надання Україні летальної зброї", – екс-посол США

четвер, 24 серпень 2017, 0:33

Летальна зброя зробить для росіян більш затратним продовження агресії, захоплення додаткових територій. Реальний шанс надання Сполученими Штатами Америки летальної зброї оборонного характеру Україні є, але на це повинен погодитися Президент Дональд Тра...

До чого готується Кремль: Всі аспекти військових навчань "Захід-2017" показали в одному відео

четвер, 24 серпень 2017, 0:28

У маневрах офіційно буде задіяно близько 3000 російських військовослужбовців, 280 одиниць військової техніки, до 25 літальних апаратів РФ. Все, що потрібно знати про спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017", які пройдуть з 14 по 20 вересня на...