Хіти тижня. "Геніальна штука. Це миттєво змінює всю картину війни": Невзоров пояснив, навіщо Україні Javelin

На думку російського публіциста, американські ракетні комплекси здатні дати божевільну перевагу тій стороні, у якої вони є.

Ілюстрація:http://uapress.info

Якщо українська армія отримає протитанкові ракетні комплекси Javelin від США, то це дасть їй величезну перевагу на Донбасі. Таку думку висловив російський публіцист Олександр Невзоров, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Звичайно, чудово, якщо у вас з'являться Javelin, тому що ця штука здатна в абсолютно будь-якій локальній війні, де є будь-яка техніка, дати божевільну перевагу тій стороні, у якої вони є. Це геніальна штука, від якої немає порятунку, яка на даний момент здатна виграти в будь-якій війні.

Ці Javelin роблять абсолютні чудеса. Скільки є Javelin, стільки немає танків у протилежної сторони. Стріляти з них може будь-який ідіот зі стовідсотковою гарантією ураження. Це миттєво змінює всю картину війни," – сказав Невзоров.

Він підкреслив, що ракетні комплекси призначені не тільки для знищення танків, а й іншої техніки. також публіцист нагадав, що у Росії подібних переносних протитанкових комплексів третього покоління немає і вони не з’являться у найближчому майбутньому.

Хіти тижня. Про несподівану знахідку на місці масового отруєння школярів у Черкасах

четвер, 21 червень 2018, 9:30

У будівлі школи в Черкасах, де на лінійці 8 травня масово отруїлися діти, виявлені пляшки з небезпечними речовинами. Журналістам легко вдалося проникнути в будівлю школи. В одному з приміщень було виявлено банки з невідомою рідиною, на яких не було під...

Хіти тижня. Зміцнять ЗСУ вже у 2018-му: П'ять найбільш очікуваних новинок для української армії (фото)

середа, 20 червень 2018, 23:05

Поки українські чиновники ходять по світу з протягнутою рукою, наші зброярі роблять усе, щоб підвищити обороноздатність країни. Глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак розповів журналу Новое Время про найбільш очікувані н...