Хіти тижня. "Геніальна штука. Це миттєво змінює всю картину війни": Невзоров пояснив, навіщо Україні Javelin

На думку російського публіциста, американські ракетні комплекси здатні дати божевільну перевагу тій стороні, у якої вони є.

Ілюстрація:http://uapress.info

Якщо українська армія отримає протитанкові ракетні комплекси Javelin від США, то це дасть їй величезну перевагу на Донбасі. Таку думку висловив російський публіцист Олександр Невзоров, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Звичайно, чудово, якщо у вас з'являться Javelin, тому що ця штука здатна в абсолютно будь-якій локальній війні, де є будь-яка техніка, дати божевільну перевагу тій стороні, у якої вони є. Це геніальна штука, від якої немає порятунку, яка на даний момент здатна виграти в будь-якій війні.

Ці Javelin роблять абсолютні чудеса. Скільки є Javelin, стільки немає танків у протилежної сторони. Стріляти з них може будь-який ідіот зі стовідсотковою гарантією ураження. Це миттєво змінює всю картину війни," – сказав Невзоров.

Він підкреслив, що ракетні комплекси призначені не тільки для знищення танків, а й іншої техніки. також публіцист нагадав, що у Росії подібних переносних протитанкових комплексів третього покоління немає і вони не з’являться у найближчому майбутньому.

Тітка здала поліції: Бойовика "ЛНР" засадили у тюрму в РФ та збираються депортувати в Україну

понеділок, 11 грудень 2017, 22:23

В 2015 році терорист виїхав жити до Бєлгородської області РФ, але "русский мир" виявився не дуже гостинним. Бойовику з Лисичанська, який воював на Донбасі проти сил АТО в складі терористичної банди «Схід-13», завдяки старанням родички, загрожує депорта...

Нахабство - друге щастя: Росіяни вимагають у ЄС скасувати санкції через турбіни Siemens

понеділок, 11 грудень 2017, 22:04

При цьому російська компанія посилається на Арбітражний суд Москви, який має винести "справедливе рішення", а також "букет" інших "поважних причин". Російська компанія "Технопромекспорт" подала позов у суд Європейського Союзу з вимогою скасувати санкці...