Хіти тижня. Голяка молитви гучніші? У Ієрусалимі до Стіни плачу прийшла роздягнена жінка (відео)

В соціальних мережах стрімко поширюються скандальне відео.

Скріншот

За свідченнями очевидців, спочатку дівчина була одягнена як зазвичай, потім вона зайшла в туалет, зняла одяг і попрямувала в чому мати народила до чоловічої молитовної ділянки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Це викликало справжній шок у оточуючих - в одному з найсвятіших на планеті місць серед євреїв-ультраортодоксів, які вважають неприпустимим навіть споглядання розпущеного жіночого волосся, не кажучи вже про інші частини тіла, крокувала, анітрохи не бентежачись, повністю оголена дівчина.

Навколо неї почали лунати істеричні крики - вимоги викликати поліцію, прибрати дівчину і т. Д. Дві жалісливі релігійні жінки спробували силою надіти на порушницю спокою свої жакети, але та вирвалася і побігла у напрямку до одного з постів прикордонної поліції, де її схопили розпорядники, відвели в туалет і одягли, а потім відправили до поліцейського відділку.

Ця зйомка викликала справжню бурю в соціальних мережах. Думки розділилися - багато хто визнав це "обурливою лівою провокацією", політичною акцією, яка тхне богохульством і святотатством. Інші заперечували, що нічого страшного насправді не відбулося, і Богу абсолютно все одно, в якому вигляді розгулювала ця дівчина біля Стіни плачу, а ображені почуття ультраортодоксів стосуються тільки їх самих.

Потім в ізраїльських ЗМІ з'явилася мати дівчини, яка заявила, що ніякої провокації не було, а її дочка психічно нездорова, і попросила припинити поширювати знімки і відеозйомку. В кінцевому підсумку, особистість дівчини залишилася невідомою, як і справжні мотиви її оригінальної витівки.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...