Хіти тижня. Головна футбольна арена Росії продовжує радувати відвідувачів дикими "косяками" (фото)

Стадіон "Крестовский" у Санкт-Петербурзі, вартість будівництва якого перевищила понад 1 млрд доларів, у черговий раз виставили на посміховисько всьому світу.

Нову порцію безглуздих конструкцій, у які росіяни всадили космічні гроші, незважаючи на протести охорони, вболівальники опублікували в соцмережах, передають Патріоти України.

Каналізаційна труба прямо поперек дверей, "двері в нікуди", прибиті до підлоги кабель-канали, "місце для безногих глядачів" - все це далеко не повний список дивних архітектурних рішень, застосованих на "Зеніт-Арені". А вінчає все це творіння рук, що ростуть з цілком певного місця, православна ікона, для чогось закріплена під склепіннями.

Нагадаємо, що будівництво "Зеніт-Арени" з самого початку переслідували скандали, пов'язані як із масовими крадіжками бюджетних грошей, так і з відвертим будівельною нестачею і низькою культурою робіт.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...