Хіти тижня. Головна футбольна арена Росії продовжує радувати відвідувачів дикими "косяками" (фото)

Стадіон "Крестовский" у Санкт-Петербурзі, вартість будівництва якого перевищила понад 1 млрд доларів, у черговий раз виставили на посміховисько всьому світу.

Нову порцію безглуздих конструкцій, у які росіяни всадили космічні гроші, незважаючи на протести охорони, вболівальники опублікували в соцмережах, передають Патріоти України.

Каналізаційна труба прямо поперек дверей, "двері в нікуди", прибиті до підлоги кабель-канали, "місце для безногих глядачів" - все це далеко не повний список дивних архітектурних рішень, застосованих на "Зеніт-Арені". А вінчає все це творіння рук, що ростуть з цілком певного місця, православна ікона, для чогось закріплена під склепіннями.

Нагадаємо, що будівництво "Зеніт-Арени" з самого початку переслідували скандали, пов'язані як із масовими крадіжками бюджетних грошей, так і з відвертим будівельною нестачею і низькою культурою робіт.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...