Хіти тижня. "Головному соціалісту" країни погрожують гамівною сорочкою: "У помічника Авакова справді наявні психічні захворювання і йому призначили другу групу інвалідності", - лікар

Радник очільника МВС Ілля Кива тривалий час намагався приховати свій діагноз, а коли побоювання фахівців підтвердилися, почав погрожувати лікарю, що зробила подібні висновки.

Ілля Кива

В ефірі одного з українських телеканалів Тетяна Жабо зізналася: у помічника Арсена Авакова справді наявні психічні захворювання і йому призначили другу групу інвалідності, передають Патріоти України з посиланням на "Знай.ua".

Після оприлюднення результатів експертизи жінка мало не одразу втратила роботу і вже більше двох років не може відновитися на посаді.

Про дивну поведінку Киви лікарям повідомили бійці одного із полтавських батальйонів та група правозахисників.

Тетяну Максимівну постійно залякували, хоча вона впевнена у діагнозі, який поставила, і змінювати його на чиюсь користь не збирається. Переслідував її, як засвідчує сама потерпіла, особисто Кива. Причина була очевидною: такі відхилення можуть поставити хрест на його кар'єрі у міністерстві і необхідно буде пройти спеціальний курс лікування.

"Неодноразово приходили і на роботу, в приміщення, до мене особисто. Почалися погрози, які підтвердилися діями. Це мене тільки за 2014-2015 рік було тричі скоєно нападів. На мій будинок, це збройні напади, люди в масках, з автоматами, були середньої тяжкості тілесні ушкодження ", - стверджує Жабо.

Тоді медик вирішила йти напролом. Вона вісім раз судилася із радником Авакова, але досі не домоглася, щоб їй повернули роботу.


Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...