Рецепт смачної солодкої випічки передають Патріоти України.
Пишний бісквіт для торта «Ангельський»
Вам знадобиться:
яєчні білки – 7 шт.
цукор – 190 г
борошно – 80 г
лимонний сік – 1 ст. ложка
ванільний цукор – 1 ч. ложка
щіпка солі
Яєчні білки краще брати «зістарені». Для цього білки відокремити від жовтків. Білки перелити в стакан або миску, затягнути посуд харчовою плівкою і прибрати в холодильник (але можна залишити і при кімнатній температурі) на ніч. У холодильнику білки можуть стояти 3-5 днів – вони не зіпсуються, а «постаріють» і придбають особливі властивості.
Борошно просіяти в миску, додати половину цукру, ванільний цукор і сіль. Перемішати суху суміш вінчиком (щоб наситити її киснем).
Яєчні білки влити в чисту миску, додати сік лимона і збивати на середній або високій швидкості міксера, до утворення легкої пишної піни. Поступово, не припиняючи збивання, всипати цукор, що залишився. Збивати яєчні білки з цукром до середньої піни
Всипати суміш борошна з сіллю і цукром в збиті білки. Швидко, але акуратно перемішати масу, за допомогою ложки або лопатки, зверху-вниз, поки білки не вберуть в себе борошно.
Форму для бісквіта (у вигляді кільця з отвором посередині) скропити водою (маслом змащувати не потрібно).
Викласти тісто в форму і розрівняти поверхню.
Поставити форму у заздалегідь розігріту до +175-180°C духовку. Випікати 25-35 хвилин (в залежності від особливостей духовки). Готовий бісквіт збільшується в розмірі в 1,5 раза і покривається золотистою скоринкою.
Форму з бісквітом вийняти з духовки і акуратно перевернути, одягнувши на пляшку з високим горлом.
Залишити бісквіт остигати на 1 годину. Потім акуратно ножем відокремити бісквіт від стінок форми, перевернути на решітку і дати повністю охолонути.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...