Хіти тижня. І знову НП на "Широкому Лані": Танк з екіпажем застряг під водою

Начальник Генштабу ЗСУ Муженко, який був присутній на навчаннях, наказав заохотити екіпаж танка і водолаза за професійні дії в нестандартній ситуації.

Ілюстрація:ipnews.in.ua

На полігоні "Широкий лан" сталася надзвичайна подія - під час навчань з подолання водної перешкоди під водою застряг танк, проте його вдалося витягнути. Про це повідомляє прес-служба Міноборони, зазначають Патріоти України.

"Під час виконання (завдання в рамках навчань) однією з бойових машин під водою сталася нештатна ситуація. Завдяки витримці, вмілим та злагодженим діям екіпажу машини, а також професіоналізму інженерного складу, який прийшов на допомогу, танк успішно евакуйований", - йдеться в повідомленні .

Відзначається, що начальник Генерального штабу ЗСУ, який був присутній на навчаннях, наказав заохотити екіпаж танка і водолаза за професійні дії в нестандартній ситуації.

А ось деяким офіцерам пощастило менше - двох тимчасово відсторонили від виконання обов'язків, призначено службове розслідування.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...