Хіти тижня. "Як облуплена фарба на стіні": Російський космонавт поділився фото Кримського мосту

Деякі користувачі слцмережі позитивно відгукнулися про фото. Однак були й ті, хто розкритикував Росію за черговий факт порушення міжнародного права.

Керченський міст. Фото: РБК.

Російський космонавт Антон Шпаклеров оприлюднив фотографію моста через Керченську протоку з Росії до анексуваного Криму, інформують Патріоти України.

"Було відкрито автосполучення через Кримський міст. До цих пір Крим з материковою частиною Росії пов'язувала тільки поромна переправа, але її робота дуже сильно залежить від погоди, а влітку там завжди виникають черги. З відкриттям руху по мосту ця проблема вирішена", - написав він в підписі до знімка, який розмістив в Instagram.

Космонавт також порадив всім відвідати його рідний Крим. Деякі користувачі позитивно відгукнулися про фото. Однак були й ті, хто розкритикував Росію за черговий факт порушення міжнародного права.

"Путін знову плює на міжнародні угоди. Пора підготувати Нюрнберзький суд, урод має бути покараний", "Виглядає , як облуплена фарба на стіні", - пишуть коментатори.


Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...