Хіти тижня. Кара з неба на окупантів: Стало відомо про нову біду в окупованому Криму

Постраждали виноградники – експерти говорять про значні збитки.

Ілюстрація: inshe.tv

Близько 80 га виноградників одного з найбільших винзаводів Криму – "Массандра" – постраждали через селевий потік. На заводі відзначають, що фахівці зараз займаються точною оцінкою втрат, повідомляють Патріоти України.

"Великі площі занесені мулом і брудом, деякі посадки повністю знищені, виноградники викорчувані", – наголошується в інформації заводу.

Найбільших втрат зазнала територія, де були висаджені продуктивні посадки сортів шардоне, кокур, чауш магарацький, мускат бурштиновий.

"Крім того, селевий потік зачепив і тракторну бригаду - зруйновані огорожі, вся територія, включаючи техніку і будівля бригади, занесена мулом і брудом", - зазначає підприємство.

Довідка. "Массандра" – одне з найбільших підприємств СНД по виноградарству і виробництву високоякісних марочних виноградних вин, тютюну, фруктів та іншої сільськогосподарської продукції. В об’єднання входять 9 заводів первинного і вторинного виноробства і три самостійні заводи.

Нагадаємо, окупанти в Криму намагаються зірвати патріотичні заходи.

Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

четвер, 25 квітень 2019, 11:55

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало. В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України. 30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли поміт...

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...