Хіти тижня. Кара з неба на окупантів: Стало відомо про нову біду в окупованому Криму

Постраждали виноградники – експерти говорять про значні збитки.

Ілюстрація: inshe.tv

Близько 80 га виноградників одного з найбільших винзаводів Криму – "Массандра" – постраждали через селевий потік. На заводі відзначають, що фахівці зараз займаються точною оцінкою втрат, повідомляють Патріоти України.

"Великі площі занесені мулом і брудом, деякі посадки повністю знищені, виноградники викорчувані", – наголошується в інформації заводу.

Найбільших втрат зазнала територія, де були висаджені продуктивні посадки сортів шардоне, кокур, чауш магарацький, мускат бурштиновий.

"Крім того, селевий потік зачепив і тракторну бригаду - зруйновані огорожі, вся територія, включаючи техніку і будівля бригади, занесена мулом і брудом", - зазначає підприємство.

Довідка. "Массандра" – одне з найбільших підприємств СНД по виноградарству і виробництву високоякісних марочних виноградних вин, тютюну, фруктів та іншої сільськогосподарської продукції. В об’єднання входять 9 заводів первинного і вторинного виноробства і три самостійні заводи.

Нагадаємо, окупанти в Криму намагаються зірвати патріотичні заходи.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма