Хіти тижня. "Хапають прямо на вулицях": Кремлівська пропагандистка розповіла про "безчинства СБУ" для росТБ (відео)

Російська журналістка ВДТРК Тамара Нерсесьян, яку вислали з України після зйомки пропагандистських роликів, заявила, що співробітники СБУ перед депортацією "викручували їй руки і відбирали телефон".

Тамара Нерсесьян

Відповідну заяву Нерсесьян озвучила в ефірі прокремлівського телеканалу "Росія 24", передають Патріоти України.

"У мене відібрали телефон. Причому забирали, викручуючи руки, хоча я не чинила опору. На телефоні не було ніяких записів, нічого пов'язаного з роботою. Що з ним робили я не знаю, мені його вручили безпосередньо перед перетином російського кордону", - заявила Нерсесьян.

За словами Нерсесьян, після цього її посадили в машину і вивезли на кордон з Росією. Там пропагандистці нібито запропонували самостійно йти пішки до російського прикордонного пункту.

"Тепер в Україні дійшли до того, що просто виловлюють на вулицях (російських журналістів. - ред.) І вивозять на кордон", - заявила вона.

Відповідну заяву Нерсесьян викликало значний резонанс в соціальних мережах.

"А коли б у Києві хунта, знайшли б у дівчини кілограм тротилу, план підземних комунікацій Верховної Ради, георгіївську стрічку і особисті контакти Бортнікова. І на пятнашку поїхала б дівчина на шконку", - пише Сергій Запорізький.

"При хунті її б взагалі не знайшли", - зазначив Іван Проценко.

"А от мені цікаво, хто складає ці бреди для них? Тобто хто сам "Андерсен"?" - задається питанням Rahil Burdjali.

"Будь в Києві хунта, знайшли б і ручну пилку для терактів на ЛЕП", - резюмував Oleg Kaplun.

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...