Хіти тижня. "Кінець Путіна в устах Березовського": Занедбана могила олігарха підштовхнула до цікавих висновків (фото)

Занедбаний стан і недоглянутий надгробок мультімільйонера навели коментаторів на думку про те, що могила належить іншій людині, а сам олігарх живий.

Борис Березовський. Фото: iPress.ua.

Стан могили скандального російського бізнесмена Бориса Березовського викликав дискусії серед користувачів інтернету, передають Патріоти України.

Фотографію з кладовища опублікував в Instagram головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов. "Так виглядає могила Бориса Березовського через чотири роки після його загибелі", - підписав він знімок.

Занедбаний стан і недоглянутий надгробок мільйонера навели коментаторів на думку про те, що могила належить іншій людині, або, що сам олігарх живий.

Крім того, прозвучали думки і прогнози, що така незавидна доля чекає всіх сучасних нуворишів.​Прошиває товсті дерева: Росія завезла під Маріуполь нову смертоносну зброю (відео)

вівторок, 25 вересень 2018, 0:40

На Приазов'ї спостерігається загострення бойових дій. Ворог експерементує з новітнім озброєнням, намагаючись набути тактичну перевагу. Російські окупанти посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря. Стріляють чужинці навіть у дощповідомляють Патрі...

Оздоровлює шкіру, судини, нирки та усю систему травлення: Дієтолог розповіла про найважливіший осінній овоч

вівторок, 25 вересень 2018, 0:23

Всім, хто має проблеми із судинами, особливо, варикозну хворобу, серцем, приймає гормони, має сидячу роботу і просто має схильність до легкої набряклості лиця зранку, варто їсти гарбуз. "Хоч ми живемо в ХХІ столітті, в час високих технологій, їжа залиш...