Хіти тижня. Мережу насмішили "секретні документи", які передав підполковник СБУ бойовикам "ДНР"

Колишній співробітник СБУ Роман Лабусов, який перейшов на бік бойовиків "ДНР", нібито передав сепаратистам секретні документи української спецслужби.

Роман Лабусов

Про це повідомив "офіційний представник" "МЗС ДНР" Костянтин Долгов на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Начальник подразделения шифровальной связи управления СБУ в Донецкой области, подполковник Лабусов перешёл на сторону ДНР и начал опубликовывать материалы СБУ", - пише Долгов.

Зокрема, виходячи з опублікованих документів", активна учасниця "російської весни" в Донецьку Тетяна Мармазова нібито була співпрацювала з СБУ.

Звернемо увагу на деякі дивацтва в зазначеному "документі". Так, самопроголошена "ДНР" в тексті вказується без лапок та інших приміток, які вказували б на фейковий характер "республіки". Враховуючи, що це нібито справжній документ СБУ, то виглядає це як мінімум дивно.

Також документ прокоментував блогер Сергій Запорізький: "К придуркам, якобы, перебежал какой-то шифровальщик из СБУ. Придурки уже выкинули в интернет "секретные документы". Оказывается, Танька Мармазова агент СБУ))) Это, конечно, смешно, но у семьи коллаборантов-украинофобов новые проблемы. И это нормально)."

Як ми повідомляли раніше, екс-співробітника СБУ перейшов на бік бойовиків "ДНР" з метою "розкрити злочинну діяльність правлячої верхівки України".

"У Путіна кишка тонка": Росіяни почали вважати свого президента слабаком, - політолог

четвер, 14 грудень 2017, 0:31

Амплуа миротворця, яке президент намагається приміряти на себе, не вражає "підданих". Президенту Росії Володимиру Путіну напередодні чергових президентських виборів потрібна нова перемога; в очах власного електорату він виглядає слабаком. Таку думку в ...

Тепер не втечуть: У "МВС ЛНР" всіх співробітників змусили здати паспорти України і отримати "республіканські"

четвер, 14 грудень 2017, 0:23

Таким чином ватажки "молодої республіки" уникають ризику несанкціонованого виїзду «поліцейських» в Україну з «ЛНР». Глава «МВС ЛНР» під загрозою звільнення зобов'язав усіх своїх співробітників отримати паспорти «ЛНР» і здати українські. Новину передают...