Хіти тижня. Мережу насмішили "секретні документи", які передав підполковник СБУ бойовикам "ДНР"

Колишній співробітник СБУ Роман Лабусов, який перейшов на бік бойовиків "ДНР", нібито передав сепаратистам секретні документи української спецслужби.

Роман Лабусов

Про це повідомив "офіційний представник" "МЗС ДНР" Костянтин Долгов на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Начальник подразделения шифровальной связи управления СБУ в Донецкой области, подполковник Лабусов перешёл на сторону ДНР и начал опубликовывать материалы СБУ", - пише Долгов.

Зокрема, виходячи з опублікованих документів", активна учасниця "російської весни" в Донецьку Тетяна Мармазова нібито була співпрацювала з СБУ.

Звернемо увагу на деякі дивацтва в зазначеному "документі". Так, самопроголошена "ДНР" в тексті вказується без лапок та інших приміток, які вказували б на фейковий характер "республіки". Враховуючи, що це нібито справжній документ СБУ, то виглядає це як мінімум дивно.

Також документ прокоментував блогер Сергій Запорізький: "К придуркам, якобы, перебежал какой-то шифровальщик из СБУ. Придурки уже выкинули в интернет "секретные документы". Оказывается, Танька Мармазова агент СБУ))) Это, конечно, смешно, но у семьи коллаборантов-украинофобов новые проблемы. И это нормально)."

Як ми повідомляли раніше, екс-співробітника СБУ перейшов на бік бойовиків "ДНР" з метою "розкрити злочинну діяльність правлячої верхівки України".

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...