Хіти тижня. Молоденька дівчина померла після 100 присідань, котрими її покарав начальник

Покарання було призначено за запізнення на роботу.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

За інформацією, 15-річна Сяо Фей кинула навчання і влаштувалася на роботу в компанію з нерухомості, щоб оплатити медичні рахунки свого батька.

Одного разу дівчина запізнилася вранці на роботу і начальник змусив її присідати, після чого вони прийшла додому в поганому самопочутті. Сяо Фей купила якісь ліки, проте до цього моменту дівчина вже не могла ворушити ногами, а через кілька днів відмовили також руки. Потім її почало рвати, а тіло паралізувало.

Медики діагностували у дівчинки синдром Гієна-Барре – рідкісне та серйозне захворювання, яке зачіпає нервову систему. Чи стала хвороба наслідком жорстокого покарання начальника, поки точно не встановлено. Сяо померла через 10 днів у реанімації.

Хіти тижня. Скрепний конфуз по Фрейду: Ілюструючи "агресію ЗСУ", терористи продемонстрували російську ракету

понеділок, 22 квітень 2019, 16:30

Бойовики так званої «ДНР» влаштували чергове шоу - виставку «свідчень агресії України проти мирних жителів Донбасу». Але в своєму завзятті довести, що всі біди тільки від «кривавої хунти», як завжди зганьбилися. Уважні відвідувачі побачили серед десятк...

Хіти тижня. Нові вибухи на складах ЗСУ: Міноборони виступило з заявою

понеділок, 22 квітень 2019, 10:00

У п’ятницю, 12 квітня, на арсеналах, базах і складах зберігання вибухових речовин Збройних Сил України прогриміли вибухи. У Міноборони повідомили, що на цих об'єктах проводяться планові роботи з організації та підтримання належного рівня живучості та в...