Хіти тижня. Молоденька дівчина померла після 100 присідань, котрими її покарав начальник

Покарання було призначено за запізнення на роботу.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

За інформацією, 15-річна Сяо Фей кинула навчання і влаштувалася на роботу в компанію з нерухомості, щоб оплатити медичні рахунки свого батька.

Одного разу дівчина запізнилася вранці на роботу і начальник змусив її присідати, після чого вони прийшла додому в поганому самопочутті. Сяо Фей купила якісь ліки, проте до цього моменту дівчина вже не могла ворушити ногами, а через кілька днів відмовили також руки. Потім її почало рвати, а тіло паралізувало.

Медики діагностували у дівчинки синдром Гієна-Барре – рідкісне та серйозне захворювання, яке зачіпає нервову систему. Чи стала хвороба наслідком жорстокого покарання начальника, поки точно не встановлено. Сяо померла через 10 днів у реанімації.

Хіти тижня. Новий бойовий модуль для мобільного ЗРК розробили в Україні

п’ятниця, 15 лютий 2019, 17:00

Уряд Німеччини заблокував розробку мобільного зенітного ракетного комплексу ближньої дії, що здійснювалась українським підприємство «Арсенал» спільно із німецькою компанією Rheinmetall. Українське підприємство «Арсенал» розробляло зенітно-ракетний комп...

В окупованому Криму від голоду померли українські бойові дельфіни

п’ятниця, 15 лютий 2019, 11:55

Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога. В окупованому Криму від голоду померли бойові дельфіни, які належали ВМСУ. Про це розповів постійний представник президента Укр...