Хіти тижня. Монтян знову наривається: Український адвокат проголосувала у соцмережі за вбивства військових ЗСУ (скріншот)

Одіозна "правозахисниця" підтримала думку, що українські військові є "вбивцями мирних жителів".

Тетяна Монтян. Фото: MIGnews.

Скандально відомий український адвокат виступила за вбивства солдатів Збройних сил України. Відповідну думку адвокат Тетяна Монтян висловила в коментарі Івана Алфьорова, який втік до Москви після провалу проросійських сил у Харкові, передають Патріоти України.

Алфьоров в Facebook опублікував «незалежне», на його думку, опитування, метою якого було з’ясувати, як його підписники відносяться до української армії.

Серед тих хто дав відповідь, виявилася і скандальна Монтян, на думку якої «ЗСУ – вбивці мирних українців, за що їх треба мочити в сортирах і під’їздах”.

Нагадаємо, Монтян виступала захисницею проросійського блогера Руслана Коцаби, якому нещодавно Вищий спеціалізований суд скасував виправдувальний вирок.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...