Хіти тижня. Монтян знову наривається: Український адвокат проголосувала у соцмережі за вбивства військових ЗСУ (скріншот)

Одіозна "правозахисниця" підтримала думку, що українські військові є "вбивцями мирних жителів".

Тетяна Монтян. Фото: MIGnews.

Скандально відомий український адвокат виступила за вбивства солдатів Збройних сил України. Відповідну думку адвокат Тетяна Монтян висловила в коментарі Івана Алфьорова, який втік до Москви після провалу проросійських сил у Харкові, передають Патріоти України.

Алфьоров в Facebook опублікував «незалежне», на його думку, опитування, метою якого було з’ясувати, як його підписники відносяться до української армії.

Серед тих хто дав відповідь, виявилася і скандальна Монтян, на думку якої «ЗСУ – вбивці мирних українців, за що їх треба мочити в сортирах і під’їздах”.

Нагадаємо, Монтян виступала захисницею проросійського блогера Руслана Коцаби, якому нещодавно Вищий спеціалізований суд скасував виправдувальний вирок.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.