Хіти тижня. "Михалков як був потомственим холуєм, так ним і залишився", - відомий російський кінорежисер

За словами Андрія Смирнова, останні три картини кінорежисера Микити Михалкова виявилися ганебними, оскільки він утратив дар.

Нікіта Михайлков. Фото:kino-teatr.ru

Російський кінорежисер Нікіта Михалков після з'їзду Союзу кінематографістів у 1986 році, який висловився проти "кіношних генералів" Сергія Бондарчука, Лева Куліджанова і Григорія Чухрая, зненавидів кінематографістів "смертною ненавистю". Про це розповів російський режисер Андрій Смирнов в інтерв'ю Московскому комсомольцу, передають Патріоти України.

Смирнов назвав учинок Михалкова, який виступив проти рішення колег, "холуйським", тому що тоді ще було невідомо, що керівництво Політбюро не заважатиме кінематографістам, і Михалков очікував, що невдоволення приборкають адміністративними методами.

"Він як був потомственим холуєм, так ним і залишився", – підкреслив Смирнов. Він зазначив, що вірить в існування бога, тому що поки Михалков поводився "більш-менш пристойно", він знімав прекрасні фільми, а його останні три картини виявилися "ганебними".

"Господь забрав дар. Був же у нього дар, а тепер нема", – пояснив Смирнов. Він додав, що більше не вважає Михалкова своїм колегою і вийшов із Союзу кінематографістів, щоб не бути "під одним дахом" і не слухати того, що говорить Михалков.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...