Хіти тижня. На базі морської авіації: Журналісти випадково зняли секретну ракету США (відео)

Вертоліт телевізійників пролетів над "дивним об'єктом" на базі морської авіації в Аламеді.

Журналісти зняли секретну ракету. Фото: скріншот з відео.

У США журналісти випадково зняли секретну надлегку ракету. Відповідне відео виклав у мережу телеканал "ABC7", передають Патріоти України.

Зазначається, що вертоліт телевізійників пролетів над "дивним об'єктом" на базі морської авіації в Аламеда. За їхньою інформацією, ракета розробляється стартапом, у якого ще немає назви.

Журналістам вдалося дізнатися наступне: назва ракети - Astra, її висота становить 12 метрів, носій здатний виводити на низьку навколоземну орбіту до 100 кілограмів вантажу.

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж в Луганській області:«Вони виникли через умисні підпали».

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...

Крах перемовин і удар по Мінських угодах: План для України щодо Донбасу

неділя, 29 листопад 2020, 11:54

Україні потрібно наполягати на перемовинах з самою Російською Федерацією, а не з квазіоб'єднаннями типу "ЛНР" і "ДНР", і не робити на сьомому році перемовин великі очі від подиву, що Росія нібито визнала себе учасником конфлікту. Росія не має наміру йт...