Хіти тижня. На базі морської авіації: Журналісти випадково зняли секретну ракету США (відео)

Вертоліт телевізійників пролетів над "дивним об'єктом" на базі морської авіації в Аламеді.

Журналісти зняли секретну ракету. Фото: скріншот з відео.

У США журналісти випадково зняли секретну надлегку ракету. Відповідне відео виклав у мережу телеканал "ABC7", передають Патріоти України.

Зазначається, що вертоліт телевізійників пролетів над "дивним об'єктом" на базі морської авіації в Аламеда. За їхньою інформацією, ракета розробляється стартапом, у якого ще немає назви.

Журналістам вдалося дізнатися наступне: назва ракети - Astra, її висота становить 12 метрів, носій здатний виводити на низьку навколоземну орбіту до 100 кілограмів вантажу.

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п

Тиск на Росію щодо "нормандського формату" не мав наслідків

неділя, 21 лютий 2021, 21:14

Розуміючи нездійсненість подібного сценарію щодо розширення Нормандського формату, в українській делегації в мінській ТКГ розповіли своє бачення ролі  США в переговорному процесі при новій адміністрації президента Джо Байдена. Заява Президента Зеленськ...