Хіти тижня. На Донбасі підрозділ бойовиків у повному складі втік з позицій

З метою приховування реальної кількості дезертирів, командування оформлює їх як таких, що перебувають у відпустках.

На околицях Новоазовська. Фото: РБК.

У частинах і підрозділах окупаційної армії на Донбасі 1, 2 АК ЗС РФ тривають випадки самовільного залишення місць несення служби. Про це повідомляє управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

У 9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК виявлено факт залишення вогневих позицій "військовослужбовцями" одного із підпорядкованих підрозділів (практично у повному складі). Командуванням полку ведеться розслідування зазначеного інциденту.

"Військовослужбовці" 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК не бажають проходити військову службу, самовільно залишають військову частину та виїжджають на Росію. З метою приховування реальної кількості дезертирів, командування бригади оформлює їх як таких, що перебувають у відпустках", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, 5 липня стало відомо, що у Новоазовську на окупованій території Донецької області російські окупанти розібрали будинки елітного комплексу та вивезли матеріали на Росію, щоб там знову зібрати.

Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"Підвищення цін на товари першої необхідності є економічним мародерством в умовах надзвичайної ситуації", - Снєгирьов

понеділок, 6 квітень 2020, 16:44

Закон має бути один для всіх, без виключення – як для власників малого та середнього бізнесу у вигляді яток і невеличких магазинів, так і для власників великих мереж. Наразі ж, ситуація з роботою мережі гіпермаркетів «Епіцентр», взагалі ставить під сумнів