Хіти тижня. На Донбасі Україна проводить випробування новітньої зброї з США, - боєць АТО

Мамука Мамулашвілі розповів, що в списку американської зброї, на яку може розраховувати Київ, є протитанкові установки Javelin.

Мамука Мамулашвілі. Скріншот.На Донбасі українські військові випробують в бойових умовах новітні самонавідні ракети, які пригнічують артилерійський вогонь російських окупантів. Ця зброя пройшла випробування на полігоні, але ще жодного разу не використовувалося в бою. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив боєць АТО, командир "Грузинського національного легіону" Мамука Мамулашвілі, передають Патріоти України.

Так, відповідаючи на питання про можливість отримання Україною летальної зброї з США, він розповів про свою поїздку в Сполучені Штати, де ця тема обговорювалася з фахівцями.

За словами бійця АТО, протитанкові установки Javelin числяться в списку зброї, на яку може розраховувати Київ.

"Була розмова про ракети, що пригнічують артилерійський вогонь. Це удари по точках, звідки ведеться обстріл, самонавідні ракети. Це новітні системи, вони пройшли випробування, але ще не використовувалися", - зазначив легіонер.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...