Хіти тижня. "На одного "комбрига" у сепарів стало менше": Ярош повідомив, хто ліквідував терориста "Мамая" на Донбасі

Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине, наголосив нардеп.

Дмитро Ярош. Фото:Погляд

У ліквідації командира "15-ї інтернаціональної бригади" проросійських бойовиків з окупованої Донеччини Олега Мамієва ( "Мамая") взяли участь комбат "Чорний", ротний "Рембо" і боєць під позивним "Кіпіш". Про це на своїй сторінці в Facebook написав командир Української добровольчої армії, екс-лідер "Правого сектора" і народний депутат Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України.

"Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине… Так і сталося з ватажком російсько-терористичного бандформування "Пятнашка" Олегом Мамієвим "Мамаєм"… На одного "комбрига" у сепарів стало менше," – йдеться у повідомленні Яроша.

"Він приїхав з Північної Осетії встановлювати на нашій українській землі свій "русско-осєтінській мір", а тепер горить у пеклі. Це чекає на всіх зайд та їх місцевих приспішників, які вирішили знищити нашу державу. Дякую комбату "Чорному", ротному "Рембові" та другу "Кіпішу" за професійну і якісну працю", – додав командир УДА.

Відрізані хвости: В окупованій Євпаторії на узбережжі знайшли 16 мертвих дельфінів (фото)

четвер, 21 березень 2019, 11:45

Всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра. В окупованій Євпаторії екоактивісти повідомили про масове викидання на берег дельфінів, повідомляють Патріоти України. У ...

"Про РСЗВ "Ураган" та українських шпигунів, які все бачать", - Снєгирьов

четвер, 21 березень 2019, 10:45

За останніми повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", місцем постійної дислокації РСЗВ бойовиків є полігон поблизу н.п. Хрустальний (колишній Красний Луч). Свого часу, "Права Справа" повідомляла про дислокацію поблизу військо