Хіти тижня. "На одного "комбрига" у сепарів стало менше": Ярош повідомив, хто ліквідував терориста "Мамая" на Донбасі

Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине, наголосив нардеп.

Дмитро Ярош. Фото:Погляд

У ліквідації командира "15-ї інтернаціональної бригади" проросійських бойовиків з окупованої Донеччини Олега Мамієва ( "Мамая") взяли участь комбат "Чорний", ротний "Рембо" і боєць під позивним "Кіпіш". Про це на своїй сторінці в Facebook написав командир Української добровольчої армії, екс-лідер "Правого сектора" і народний депутат Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України.

"Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине… Так і сталося з ватажком російсько-терористичного бандформування "Пятнашка" Олегом Мамієвим "Мамаєм"… На одного "комбрига" у сепарів стало менше," – йдеться у повідомленні Яроша.

"Він приїхав з Північної Осетії встановлювати на нашій українській землі свій "русско-осєтінській мір", а тепер горить у пеклі. Це чекає на всіх зайд та їх місцевих приспішників, які вирішили знищити нашу державу. Дякую комбату "Чорному", ротному "Рембові" та другу "Кіпішу" за професійну і якісну працю", – додав командир УДА.

Хіти тижня. На Старокраматорському машзаводі представили потужну зброю для ЗСУ (фото)

п’ятниця, 24 травень 2019, 14:30

Завод представив 125-мм нарізну танкову гармату власного виробництва. Танкова гармата виробництва «Старокраматорського машинобудівного заводу» була представлена на «Лізі оборонних підприємств України» членам Київської асоціації військових аташе. Про це...

Будівництво відразу засекретили: З'явилися подробиці про нову резиденцію для патріарха Кирила за 2,8 млрд (фото)

четвер, 23 травень 2019, 11:45

Покої патріарха будуть обладнані з використанням сучасних дорогих матеріалів, буде продумано все, аж до системи "розумний будинок". У Росії під Петербургом для глави РПЦ патріарха Кирила будують резиденцію вартістю 2,8 млрд рублів з системою "розумний ...