Хіти тижня. "На одного "комбрига" у сепарів стало менше": Ярош повідомив, хто ліквідував терориста "Мамая" на Донбасі

Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине, наголосив нардеп.

Дмитро Ярош. Фото:Погляд

У ліквідації командира "15-ї інтернаціональної бригади" проросійських бойовиків з окупованої Донеччини Олега Мамієва ( "Мамая") взяли участь комбат "Чорний", ротний "Рембо" і боєць під позивним "Кіпіш". Про це на своїй сторінці в Facebook написав командир Української добровольчої армії, екс-лідер "Правого сектора" і народний депутат Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України.

"Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине… Так і сталося з ватажком російсько-терористичного бандформування "Пятнашка" Олегом Мамієвим "Мамаєм"… На одного "комбрига" у сепарів стало менше," – йдеться у повідомленні Яроша.

"Він приїхав з Північної Осетії встановлювати на нашій українській землі свій "русско-осєтінській мір", а тепер горить у пеклі. Це чекає на всіх зайд та їх місцевих приспішників, які вирішили знищити нашу державу. Дякую комбату "Чорному", ротному "Рембові" та другу "Кіпішу" за професійну і якісну працю", – додав командир УДА.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...