Хіти тижня. Надихнули кінобойовики: У Америці авто стрибнуло з розгону через розвідний міст (відео)

​В американському штаті Нью-Джерсі водій перестрибнув міст, який почав розгортатися завчасно.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Associated Press.

Житель міста Вест-Дептфорд Теренс Нафіз разом з родиною їхав по розсувному мосту, коли той почав несподівано розсуватися. Часу для зупинки вже не було, проте чоловік не розгубився і додав швидкості.

Машина перелетіла з одного боку моста на другу. Пасажири і водій при цьому не постраждали. Однак машина отримала незначні пошкодження.

Пізніше поліція встановила, що міст почав розсуватися завчасно. Оператор моста не зміг зв'язатися по радіо з судном, яке наближалось, і прийняв рішення підняти міст. При цьому, стверджує він, ворота на міст були закриті, а світлова сигналізація увімкнена. Він вважав, що на мосту не залишилося автомобілів.

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...