Хіти тижня. "Нас розколюють на генетичному рівні": Відомий луганський сепаратист став "зіркою" росТБ

Одіозний луганський сепаратист Арсен Клінчаєв, якому в Україні інкримінують низку злочинів, після втечі в Москву влаштувався "експертом" в програмах пропагандистського російського "Першого каналу".

Арсен Клінчаєв

В ефірі програми "Время покажет", луганчанин в якості так званого члена координаційної ради організації "Молода гвардія" активно доводив, що Росія для України не ворог, - передають Патріоти України з посиланням на "Обозреватель".

"Росіяни і українці - один народ. З єдиною культурою, моральністю, з загальним світоглядом. Росіяни і українці - це єдина нація, яку зараз намагаються розколоти. На сьогоднішній день - це спроба розколу на генетичному рівні", - стверджував Клінчаєв.

Також він наполегливо повторював про утиски російськомовних в Україні та інші міфи Кремля. "Я добре пам'ятаю, коли у нас почали забороняти в школах і установах розмовляти російською мовою. На сьогоднішній день намагаються заборонити московське православ'я. США дає вказівки, щоб створити осередок напруги для Росії. Росія - це братський народ", - ніяк не міг вгамуватися екс-депутат Луганської облради.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...