Хіти тижня. "Нас розколюють на генетичному рівні": Відомий луганський сепаратист став "зіркою" росТБ

Одіозний луганський сепаратист Арсен Клінчаєв, якому в Україні інкримінують низку злочинів, після втечі в Москву влаштувався "експертом" в програмах пропагандистського російського "Першого каналу".

Арсен Клінчаєв

В ефірі програми "Время покажет", луганчанин в якості так званого члена координаційної ради організації "Молода гвардія" активно доводив, що Росія для України не ворог, - передають Патріоти України з посиланням на "Обозреватель".

"Росіяни і українці - один народ. З єдиною культурою, моральністю, з загальним світоглядом. Росіяни і українці - це єдина нація, яку зараз намагаються розколоти. На сьогоднішній день - це спроба розколу на генетичному рівні", - стверджував Клінчаєв.

Також він наполегливо повторював про утиски російськомовних в Україні та інші міфи Кремля. "Я добре пам'ятаю, коли у нас почали забороняти в школах і установах розмовляти російською мовою. На сьогоднішній день намагаються заборонити московське православ'я. США дає вказівки, щоб створити осередок напруги для Росії. Росія - це братський народ", - ніяк не міг вгамуватися екс-депутат Луганської облради.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою