Хіти тижня. NASA запідозрила РФ в підготовці таємного космічного експерименту (фото)

Вчені з NASA виявили невідомий їм пристрій на космічному кораблі "Прогрес МС-07", який мав полетіти на МКС кілька днів назад.

У Росії відмовились коментувати цю інформацію, - пише Popular Mechanics, передають Патріоти України з посиланням на 24 Канал.

Корабель разом з ракетою-носієм "Союз-2.1а" повинен був стартувати 12 жовтня з космодрому Байконур, але дату запуску перенесли на 2 дні. За наявною інформацією, "Союз" мав доставити на борт МКС необхідні продукти та матеріали.

На запит американських вчених відповіли коротко, мовляв, це всього лиш "корисне наукове навантаження", призначене для одноразового польоту.

Американці заявили, що це перший такий інцидент за 19 років співпраці з Росією в рамках програми МКС. Саме відмова російських колег пояснювати суть експерименту насторожила їх найбільше.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша