Хіти тижня. Натякав на інтим: Російський співак розповів, чому по-звірячому вбив друга

Олександр Єрмак розповів поліції, що досить часто бував у квартирі друга на Хорошевському шосе, оскільки вони разом часто випивали.

Олександр Єрмак. Фото: КП в Украине.

Російський співак Олександр Єрмак пояснив вбивство свого приятеля-юриста тим, що чоловік нібито натякав йому на інтим. Про це повідомляє МК.RU, передають Патріоти України.

За словами артиста, 23 серпня він у черговий раз прийшов у гості до 45-річного знайомого, уродженця Абхазії. Але під час дружніх посиденьок чоловік нібито несподівано роздягнувся і став ходити по квартирі голим, а також почав натякати співакові на інтим.

У відповідь Єрмак схопив на кухні ніж і завдав приятелю 11 поранень, від яких чоловік помер. Завдаючи ударів, вбивця поранив руку, тому прямо з місця злочину пішов в аптеку за пластиром. Повернувшись в квартиру, він прийняв душ, щоб змити кров своєї жертви, і тільки після цього залишив оселю, забравши два ноутбуки і два мобільні телефони.

Виконавець викликав особистого водія, щоб доїхати додому, і під час поїздки все розповів шоферу. Той записав це на диктофон телефону, а коли висадив пасажира, повідомив про його зізнання в поліцію.

Вдома у Єрмака знайшли частину речей, викрадених із квартири юриста. Решту - ноутбук, телефон і ніж - він викинув у річку з Живописного мосту. Співак також розповів, що досить часто бував у квартирі друга на Хорошевському шосе, оскільки вони разом часто випивали.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при