Хіти тижня. Науковці нагадали, що перекис водню небезпечний для здоров'я

​Всім відомо, що пероксид водню володіє відмінними антисептичними властивостями. Цей засіб чудово підходить для дезінфекції ран. Однак під час вживання всередину він може завдати шкоди вашому здоров’ю.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт napensii.

В інтернеті можна знайти масу рецептів і порад, в яких зазначено, що перекис водню лікує астму, різні форми раку, занепад сил та інші хвороби.

Але дослідники з медичного центру округу Хеннепін (США) застерігають від подібного самолікування.

Автори статті повідомляють, що протягом останніх декількох місяців їм довелося надавати екстрену допомогу людям, що займалися самолікуванням, приймаючи перекис водню всередину.

Вчені попереджають: величезну небезпеку становлять не тільки саморобні «ліки» з підвищеною концентрацією H2O2, але і 3% -5% розчини, які можна купити без рецепта в будь-якій аптеці.

Прийом перекису водню може призвести до тяжких опіків стравоходу і шлунка. Також може спровокувати інсульт, оскільки мікроскопічні бульбашки кисню можуть проникнути в кровотік і потрапити з кров’ю в судини головного мозку.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма