Хіти тижня. Науковці нагадали, що перекис водню небезпечний для здоров'я

​Всім відомо, що пероксид водню володіє відмінними антисептичними властивостями. Цей засіб чудово підходить для дезінфекції ран. Однак під час вживання всередину він може завдати шкоди вашому здоров’ю.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт napensii.

В інтернеті можна знайти масу рецептів і порад, в яких зазначено, що перекис водню лікує астму, різні форми раку, занепад сил та інші хвороби.

Але дослідники з медичного центру округу Хеннепін (США) застерігають від подібного самолікування.

Автори статті повідомляють, що протягом останніх декількох місяців їм довелося надавати екстрену допомогу людям, що займалися самолікуванням, приймаючи перекис водню всередину.

Вчені попереджають: величезну небезпеку становлять не тільки саморобні «ліки» з підвищеною концентрацією H2O2, але і 3% -5% розчини, які можна купити без рецепта в будь-якій аптеці.

Прийом перекису водню може призвести до тяжких опіків стравоходу і шлунка. Також може спровокувати інсульт, оскільки мікроскопічні бульбашки кисню можуть проникнути в кровотік і потрапити з кров’ю в судини головного мозку.

Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

четвер, 25 квітень 2019, 11:55

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало. В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України. 30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли поміт...

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...