Хіти тижня. Не треба їм заважати: Командир терористів з Алчевська угробив майже всіх своїх розвідників

За останні два тижні безповоротні втрати в розвідувальній роті російських найманців з'єднання склали близько третини особового складу.

Командир бойовиків з Алчевська угробив майже всіх своїх розвідників. Фото: REUTERS.Російським окупаційним командуванням на Донбасі проводиться службове розслідування щодо діяльності командира та окремих посадових осіб "4 окремої мотострілецької бригади" (Алчевськ) 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.

Повідомляється, що їх підозрюють у халатності, яка призвела до значних втрат особового складу розвідувальних підрозділів.

"За останні два тижні безповоротні втрати в розвідувальній роті з'єднання склали близько третини особового складу. Для проведення розслідування командира бригади викликано до генерального штабу ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі начальника розвідки з'єднання відсторонено від виконання службових обов'язків.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т