Хіти тижня. Нечиста сила наворожила? У Південній Африці народився страшний мутант (фото 12+)

​У ПАР на світ з'явився на світ наполовину баран, наполовину людина. В області Леді Фрер у Східно-Капській провінції цей випадок шокував всіх місцевих жителів. Вони вважають, що вівця не могла народити таку дивну істоту без втручання магії.

Фото: infokava.comЖителі області Леді Фрер перебувають у паніці. В регіон направлений представник департаменту сільського господарства провінції. Він буде розбиратися в тому, що ж відбулося насправді, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Більшість з 4 тисяч місцевих фермерів вважають, що в регіоні хтось практикував магію. Після того, як вівця в одному з господарств народила дитинча, схоже на напівлюдину.

Цю істоту вже прозвали "посланцем Диявола". Тепер фотознімки напівбарана поширилися по всій окрузі. Як і паніка, пов'язана з цією пригодою.

Хоча місцевий ветеринар стверджує, що насправді в цьому ягняті немає нічого людського. «Це деформоване мертвонароджене ягня і його потворність лише результат зараження вівці лихоманкою Ріфт-Валлі», - каже лікар.

Ветеринар вважає зовнішній вигляд дивного ягняти підступами хвороби, яку мати-вівця могла підхопити під час рясних злив в регіоні. Тоді збільшується кількість мошок, які і переносять вірус лихоманки Ріфт-Валлі.

Департамент ветеринарії зобов'язується провести розтин аномальної тварини. А результати опублікують, щоб заспокоїти особливо недовірливих жителів ПАР.

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.