Хіти тижня. Нечиста сила наворожила? У Південній Африці народився страшний мутант (фото 12+)

​У ПАР на світ з'явився на світ наполовину баран, наполовину людина. В області Леді Фрер у Східно-Капській провінції цей випадок шокував всіх місцевих жителів. Вони вважають, що вівця не могла народити таку дивну істоту без втручання магії.

Фото: infokava.comЖителі області Леді Фрер перебувають у паніці. В регіон направлений представник департаменту сільського господарства провінції. Він буде розбиратися в тому, що ж відбулося насправді, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Більшість з 4 тисяч місцевих фермерів вважають, що в регіоні хтось практикував магію. Після того, як вівця в одному з господарств народила дитинча, схоже на напівлюдину.

Цю істоту вже прозвали "посланцем Диявола". Тепер фотознімки напівбарана поширилися по всій окрузі. Як і паніка, пов'язана з цією пригодою.

Хоча місцевий ветеринар стверджує, що насправді в цьому ягняті немає нічого людського. «Це деформоване мертвонароджене ягня і його потворність лише результат зараження вівці лихоманкою Ріфт-Валлі», - каже лікар.

Ветеринар вважає зовнішній вигляд дивного ягняти підступами хвороби, яку мати-вівця могла підхопити під час рясних злив в регіоні. Тоді збільшується кількість мошок, які і переносять вірус лихоманки Ріфт-Валлі.

Департамент ветеринарії зобов'язується провести розтин аномальної тварини. А результати опублікують, щоб заспокоїти особливо недовірливих жителів ПАР.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...