Хіти тижня. Нечиста сила наворожила? У Південній Африці народився страшний мутант (фото 12+)

​У ПАР на світ з'явився на світ наполовину баран, наполовину людина. В області Леді Фрер у Східно-Капській провінції цей випадок шокував всіх місцевих жителів. Вони вважають, що вівця не могла народити таку дивну істоту без втручання магії.

Фото: infokava.comЖителі області Леді Фрер перебувають у паніці. В регіон направлений представник департаменту сільського господарства провінції. Він буде розбиратися в тому, що ж відбулося насправді, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Більшість з 4 тисяч місцевих фермерів вважають, що в регіоні хтось практикував магію. Після того, як вівця в одному з господарств народила дитинча, схоже на напівлюдину.

Цю істоту вже прозвали "посланцем Диявола". Тепер фотознімки напівбарана поширилися по всій окрузі. Як і паніка, пов'язана з цією пригодою.

Хоча місцевий ветеринар стверджує, що насправді в цьому ягняті немає нічого людського. «Це деформоване мертвонароджене ягня і його потворність лише результат зараження вівці лихоманкою Ріфт-Валлі», - каже лікар.

Ветеринар вважає зовнішній вигляд дивного ягняти підступами хвороби, яку мати-вівця могла підхопити під час рясних злив в регіоні. Тоді збільшується кількість мошок, які і переносять вірус лихоманки Ріфт-Валлі.

Департамент ветеринарії зобов'язується провести розтин аномальної тварини. А результати опублікують, щоб заспокоїти особливо недовірливих жителів ПАР.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...