Хіти тижня. Неочікувано: Столицею України курсує незвичайний автобудинок (фото)

​У центр Києва заїхав чудовсюдихід, що належить швейцарському мандрівникові.

Фото: mmr.net.ua.

Днями в центрі Києва сфотографували незвичайну вантажівку, яка може викликати у оточуючих дуже багато питань. Мало кому відомо, але цей автомобіль є спеціальним автобудинком для подорожей, передають Патріоти України з посиланням на Mmr.

Фото: mmr.net.ua.Підготував його один швейцарець, який дуже любить їздити по різних країнах. У нього навіть є свій сайт, на якому висвітлюються подорожі.

Фото: mmr.net.ua.

Машина являє собою вантажівку з великою кабіною і позашляховими колесами. На місці кузова закріплена будка, обладнана для проживання. З огляду на зовнішній вигляд автомобіля, зрозуміло, чому він помітно виглядав на тлі урядового кварталу.

Фото: mmr.net.ua.

Мандрівник вже об’їздив всю Росію (включаючи Сибір) і тепер перебуває в Україні. Часом він ночує дикуном, але іноді зупиняється на нічліг у тих, хто готовий його прийняти.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...