Хіти тижня. Незавидна доля зірки "X-фактору" з Прикарпаття: Після "педофільного" скандалу (відео)

Зірку "Х-Фактору" із села Сваричі Івано-Франківської області Андрія Мацевко кілька років тому звинувачували в педофілії.

Зірка "X-фактору" Андрій Мацевко

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив спеціаліст відділу транспорту Департаменту комунального господарства МВК Назар Рогів.

"А чи знаєте ви, що зірка "X-фактору" Андрій Мацевко працює на комунальному підприємстві "Муніципальна дорожня компанія" робітником із благоустрою? За словами керівництва, є одним із найкращих та найвідповідальніших працівників! Дякуємо Андрію за сумлінну працю!" – Написав він.

Відомо, що Мацевко кілька разів брав участь у пісенному конкурсі "X-фактор", зокрема у 2010, 2011 роках.А в червні 2015 року чоловік потрапив у "педофільний" скандал.


За словами активістів, тоді Мацевко нібито приїхав у Луцьк до 14-річного хлопця зайнятись інтимом. Ті зловили зірку під час зустрічі з неповнолітнім, що відбулася після переписки в мережі Інтернет.

Після перевірки правоохоронними органами кримінальне провадження закрили через відсутність у діях злочину.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...