Хіти тижня. Незавидна доля зірки "X-фактору" з Прикарпаття: Після "педофільного" скандалу (відео)

Зірку "Х-Фактору" із села Сваричі Івано-Франківської області Андрія Мацевко кілька років тому звинувачували в педофілії.

Зірка "X-фактору" Андрій Мацевко

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив спеціаліст відділу транспорту Департаменту комунального господарства МВК Назар Рогів.

"А чи знаєте ви, що зірка "X-фактору" Андрій Мацевко працює на комунальному підприємстві "Муніципальна дорожня компанія" робітником із благоустрою? За словами керівництва, є одним із найкращих та найвідповідальніших працівників! Дякуємо Андрію за сумлінну працю!" – Написав він.

Відомо, що Мацевко кілька разів брав участь у пісенному конкурсі "X-фактор", зокрема у 2010, 2011 роках.А в червні 2015 року чоловік потрапив у "педофільний" скандал.


За словами активістів, тоді Мацевко нібито приїхав у Луцьк до 14-річного хлопця зайнятись інтимом. Ті зловили зірку під час зустрічі з неповнолітнім, що відбулася після переписки в мережі Інтернет.

Після перевірки правоохоронними органами кримінальне провадження закрили через відсутність у діях злочину.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан