Хіти тижня. Незавидна доля зірки "X-фактору" з Прикарпаття: Після "педофільного" скандалу (відео)

Зірку "Х-Фактору" із села Сваричі Івано-Франківської області Андрія Мацевко кілька років тому звинувачували в педофілії.

Зірка "X-фактору" Андрій Мацевко

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив спеціаліст відділу транспорту Департаменту комунального господарства МВК Назар Рогів.

"А чи знаєте ви, що зірка "X-фактору" Андрій Мацевко працює на комунальному підприємстві "Муніципальна дорожня компанія" робітником із благоустрою? За словами керівництва, є одним із найкращих та найвідповідальніших працівників! Дякуємо Андрію за сумлінну працю!" – Написав він.

Відомо, що Мацевко кілька разів брав участь у пісенному конкурсі "X-фактор", зокрема у 2010, 2011 роках.А в червні 2015 року чоловік потрапив у "педофільний" скандал.


За словами активістів, тоді Мацевко нібито приїхав у Луцьк до 14-річного хлопця зайнятись інтимом. Ті зловили зірку під час зустрічі з неповнолітнім, що відбулася після переписки в мережі Інтернет.

Після перевірки правоохоронними органами кримінальне провадження закрили через відсутність у діях злочину.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...