Хіти тижня. Обвинувальний акт скеровано до суду: Неонацист з РФ причетний до вбивства близько 40 бійців АТО

За українським законодавством Олексію Мільчакову загрожує довічне позбавлення волі.

Злочини Мільчакова почалися зі знущання над тваринами. Фото: ЖЖ.

Головною військовою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням громадянина РФ Олексія Мільчакова, який керував неонацистським батальйоном бойовиків "Русич". Про це у четвер повідомляє прокуратура на своєму офіційному сайті, передають Патріоти України.

Обвинувальний акт скеровано до суду для "заочного" розгляду. "Досудовим розслідуванням встановлено, що О. Мільчаков з червня 2014 року по серпень 2015 року у складі створеного ним незаконного озброєного формування, так званої "диверсійно-штурмової розвідувальної групи "Русич" групи швидкого реагування "Бетмен" брав участь у складі терористичної організації "ЛНР", сприяв веденню агресивної війни проти України та зміні її меж у порушення порядку, встановленого Конституцією України", - сказано у повідомленні.

Також вказується, що в результаті злочинних дій Мільчакова, а саме влаштованої ним засідки 5 вересня 2014 року неподалік селища Привітне Слов’яносербського району Луганської області загинуло близько 40 військовослужбовців батальйону "Айдар" та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Зазначається, що за українським законодавством йому загрожує довічне позбавлення волі. Як відомо, Мільчаков перебуває у списку осіб, щодо яких ЄС запровадив санкції.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т