Хіти тижня. Одного окупанта вбили, а трьох зрадників захопили у полон: Українська ДРГ ліквідувала спостережний пункт ворога

​Диверсійно-розвідувальна група батальйону "Донбас" пробралася у тил окупантів, щоб виявити позиції ворога, котрий веде обстріли селищ поблизу Горлівки, підконтрольних ООС.

У ніч на 21 травня, бійці батальйону "Донбас" відправилися в рейд по тилах окупаційних військ з метою виявлення вогневих точок противника, і натрапила на спостережний пункт ворога. Результат - троє бойовиків захоплено в полон, один знищений на місці. Втрат серед наших воїнів немає, з радістю зазначають Патріоти України.

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"Командир 46-го окремого штурмового батальйону В'ячеслав "Філін" Власенко розповів у себе в Facebook про рейд більш докладно:

"Вночи на 21-ше травня, силами розвідувально-диверсійної групи батальйону "Донбас-Україна", було здісненно вихід на вогневі позиції противника в районі н.п. Гольмівский.
В ході проведення бойової операції, рішучими діями бійців на чолі із заступником командира батальону, одного терориста було знищено (уроженця м. Бєлгород, РФ) та ще трьох бойовиків із зброєю захоплено у полон (уроженці міст Єнакієво та Горлівки).
Розвідгрупа успішно і без втрат повернулась до розташування свого підрозділу.
Захоплені бойовики російських терористичних військ після дачи показать, передані співробітникам Служби безпеки України.
Слава Україні!"

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.