Хіти тижня. "Охоту на укров закончил": На Донбасі "зашкварили" чергового "іхтамнєта" (фото)

Чоловік із Новодвинська був вбитий в Україні, де "росіян, звичайно, немає".

Бойовики "ДНР". Фото: соцмережі.

У Новоазовському районі на Донеччині знищено чергового громадянина Росії, який воював в рядах терористів. Про це повідомляється в Twitter користувач GirkinGirkin, передають Патріоти України.

"Андрій Тюкачев з Новодвинська за прізвиськами ""Сєвєр" і "Мисливець" полювання на укрів закінчив ... Новоазовський р-н", - йдеться в повідомленні.

Соцмережі коментують повідомлення так: "Прикопати або знову будуть бабло збирати, щоб здихляк вивезти на порозпорошую? ... Gut! ... Чергове новодвинське обличчя "громадянської" війни на Донбасі ... Земля бетоном тобі па *** ль .... порада всім сепарам і свинособакам - Будь, як "Сєвєр"!".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...