Хіти тижня. "Он лично руководил покушениями и подрывами автомобилей украинских силовиков": Волонтери вирахували ще одного російського найманця на Донбасі

Українські волонтери викрили російського телефонного терориста, який пишається своїми "пригодами" в Україні.

Олександр Аксіненко

Інформацію про жителя Новосибірська оприлюднило міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm, передають Патріоти України.

"Один із найбільш активних телефонних терористів - це житель Новосибірська, громадянин Російської Федерації та Ізраїлю Олександр Аксіненко. Він не приховує свою діяльність і навіть розповідає про теракти публічно. Телефонний терорист впевнений у своїй безкарності, адже після обшуків у його квартирі в 2014 році за запитом СБУ за статтею 205 КК РФ, він отримав від співробітників ФСБ Росії лише усні заохочення з рекомендацією "працювати в тому ж дусі", - повідомили волонтери.

За їхніми даними, телефонний терорист отримав карт-бланш на свою діяльність у ФСБ Росії.

Також Аксіненко намагається прислужитися "руському миру", переводячи на англійську мову матеріали про "громадянську війну в Україні" та "київську хунту", закидаючи цим спамом іноземних журналістів та європейських політиків.

Повідомляється, що телефонний терорист писав анонімні листи в СБУ та інші структури.

"У листах він заявляв, що нібито особисто керував замахами і підривами автомобілів українських силовиків: заступника начальника відділу контррозвідки управління СБУ Донецької області полковника Олександра Хараберюша (загинув 31 березня 2017 року), співробітника СБУ полковника Юрія Возного (загинув 27 червня 2017 року) і співробітника ГУР МО України полковника Максима Шаповала (загинув 27 червня 2017 року)", - пишуть волонтери.

Також встановлено, що ФСБ РФ протегує діяльності телефонного мінера та інформаційного терориста, який постійно погрожує вибухами об'єктів української інфраструктури.

"Керівництво Російської Федерації зацікавлене в підтримці терористичної діяльності проти України, тому не робить ніяких дій щодо припинення такої протиправної діяльності", - додали волонтери.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...