Хіти тижня. "Они заблудились": Українські суди звільнили від відповідальності двох агентів ФСБ (відео)

У Сумській та Івано-Франківській областях суди звільнили від кримінальної відповідальності двох українців, яких було завербовано раніше російськими спецслужбами.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, передають Патріоти України.

Так, на Сумщині до співробітників СБУ звернувся житель прикордонного району, який повідомив, що на території України був поранений російськими прикордонниками, які його викрали і відвезли на територію РФ. Там його кілька тижнів насильно утримували, застосовуючи фізичні і психологічні тортури, ніж схилили до співпраці з Федеральною службою безпеки РФ.

По поверненню, чоловік одразу звернувся на телефон лінії довіри СБУ і добровільно повідомив про спробу вербування.

Мешканця Івано-Франківської області прикордонники ФСБ РФ затримали за нелегальний перетин кордону.

"Співробітники ФСБ шантажем і погрозами змусили чоловіка дати згоду на співпрацю. Повернувшись додому, він з власної ініціативи звернувся в СБУ та розповів про контакти зі спецслужбою країни-агресора", - зазначили у відомстві.

У результаті обох чоловіків було звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.


З архіву ПУ. Ющенко дійсно був отруєний, а Чорновіл забитий до смерті, - екс-прокурор

понеділок, 25 березень 2019, 11:00

Колишній заступник генпрокурора ділиться незручною правдою про гучні злочини в Україні, які не квапиться розслідувати й теперішня влада. Рівно шість років тому, нагадують Патріоти України, 7 вересня 2009 року, тодішній президент України Віктор Ющенко з...

Хіти тижня. Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

неділя, 24 березень 2019, 21:30

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...