Хіти тижня. "Парад пилоток": Мережа висміяла конкурс краси в Луганську (фото, відео)

Користувачі інтернету жорстко відреагували на конкурс краси "Міс ЛНР", який пройшов у Палаці культури імені Леніна в Луганську.

Фото: Twitter/Graham W Phillips

Дефіле, на яке панянки вийшли в коротких шортах і пілотках, було присвячено анексії українського Криму Росією, повідомляють Патріоти України.

Перед його початком глядачам показали уривок виступу президента Росії Володимира Путіна. Протягом всього дефіле, фон "свята краси" прикрашав Путін і російські триколори. Дівчата змагалися за путівку в Сочі і закорон.

В інтернеті відразу відреагували і на конкурс, і на його фашистське обрамлення. "Чисто, щоб ви знали дещо про декорації конкурсу "Міс ЛНР", - пише журналіст Олександр Осташко у Facеbook. "Новини від поки ще, на жаль, живого Грема Філліпса. Насолоджуюся. Більше, більше Пекла!"- додає він.

Відео дефіле, де дівчата виходили під пісню "Ти морячка, я моряк" викликало ще більший ажіотаж серед коментаторів.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...