Хіти тижня. Підірвався на міні: Мати "іхтамнєта" зізналася, що її син воював за "ДНР" (фото)

Небіжчик мав медаль "За повернення Криму", але від смерті вона його не врятувала.

Олександр Ясінек підірвався на Донбасі. Фото: соцмережі.

Російський військовий з Нового Уренгоя (Росія, Тюменська область) підірвався на міні в "ДНР". Російський військовослужбовець відправився на Донбас і отримав там "військовий квиток ДНР", про це повідомила мати загиблого Олександра Ясінека російським ЗМІ. Новину передають Патріоти України.

"Він кілька разів виїжджав в "ДНР". Перший раз - в 2013 році. У Донецьку він був десь з початку 2016 року. Він там служив сапером і підірвався на міні під час розмінування", - розповіла жінка. Зараз вона забрала тіло сина і знаходиться на шляху в Новий Уренгой.

35-річний Олександр Ясінек проживав в Новому Уренгої (Росія). Служив за контрактом в рядах Збройних сил Росії. Строкову службу в 2000-2002 роках проходив в 12-й окремій бригаді спецпризначення ГРУ Генштабу в Свердловській області. Після був контрактником в 15-ї Омбр "миротворчих сил" в Самарській області. Мав медаль "За повернення Криму".

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...