Хіти тижня. "Последние несколько дней вся 4 ОМБр в шоке": З'явилися дані про великі втрати бойовиків на Донбасі (фото)

28 червня в бригаду бойовиків прибула перша група контрактників з Росії. Однак, ознайомившись з умовами виплат, росіяни повернулися назад в РФ.

Російські бойовики на Донбасі. Фото: соцмережі.

Бойовики "ЛНР" заявили про втрати 29 осіб за останні кілька тижнів: 8 було вбито, 6 – взято в полон і близько 15 отримали поранення. Про це повідомляється на сторінці "4-я ОМБр 2-го АК Народной милиции ЛНР" в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

Також наголошується, що 28 червня в бригаду бойовиків прибула перша група контрактників з Росії у складі п'яти осіб. Однак, ознайомившись з умовами виплат (15 тисяч рублів на місяць і відсутність будь-яких доплат), росіяни повернулися назад в РФ. Також відмітається, що керівництво 4-ї ОМБр бойовиків "ЛНР" заборонило звільнятися з підрозділу. Також у соцмережах повідомляють і про втрати серед бойовиків за останній час.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...