Хіти тижня. "Последние несколько дней вся 4 ОМБр в шоке": З'явилися дані про великі втрати бойовиків на Донбасі (фото)

28 червня в бригаду бойовиків прибула перша група контрактників з Росії. Однак, ознайомившись з умовами виплат, росіяни повернулися назад в РФ.

Російські бойовики на Донбасі. Фото: соцмережі.

Бойовики "ЛНР" заявили про втрати 29 осіб за останні кілька тижнів: 8 було вбито, 6 – взято в полон і близько 15 отримали поранення. Про це повідомляється на сторінці "4-я ОМБр 2-го АК Народной милиции ЛНР" в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

Також наголошується, що 28 червня в бригаду бойовиків прибула перша група контрактників з Росії у складі п'яти осіб. Однак, ознайомившись з умовами виплат (15 тисяч рублів на місяць і відсутність будь-яких доплат), росіяни повернулися назад в РФ. Також відмітається, що керівництво 4-ї ОМБр бойовиків "ЛНР" заборонило звільнятися з підрозділу. Також у соцмережах повідомляють і про втрати серед бойовиків за останній час.

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...