Хіти тижня. "Последние несколько дней вся 4 ОМБр в шоке": З'явилися дані про великі втрати бойовиків на Донбасі (фото)

28 червня в бригаду бойовиків прибула перша група контрактників з Росії. Однак, ознайомившись з умовами виплат, росіяни повернулися назад в РФ.

Російські бойовики на Донбасі. Фото: соцмережі.

Бойовики "ЛНР" заявили про втрати 29 осіб за останні кілька тижнів: 8 було вбито, 6 – взято в полон і близько 15 отримали поранення. Про це повідомляється на сторінці "4-я ОМБр 2-го АК Народной милиции ЛНР" в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

Також наголошується, що 28 червня в бригаду бойовиків прибула перша група контрактників з Росії у складі п'яти осіб. Однак, ознайомившись з умовами виплат (15 тисяч рублів на місяць і відсутність будь-яких доплат), росіяни повернулися назад в РФ. Також відмітається, що керівництво 4-ї ОМБр бойовиків "ЛНР" заборонило звільнятися з підрозділу. Також у соцмережах повідомляють і про втрати серед бойовиків за останній час.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...