Хіти тижня. "Постріляти укропів": Український снайпер про "сафарі" росіян на Донбасі

Ілюстрація: telegraf.com.ua

У зону АТО часто приїжджають висококласні російські стрілки для того, щоб просто "постріляти укропів". Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів один із кращих снайперів сил АТО, ім'я якого не розкривається у цілях його безпеки, повідомляють Патріоти України.

"Я знаю, що на ту сторону з Росії приїжджає досить багато так званих "сафарійщиків". У Росії ж дуже високого класу стрілецькі школи. І висококласні стрілки приїжджають на Донбас просто "постріляти укропів". І, на превеликий жаль, до нашого сорому, стріляють вони результативно. І не тільки тому, що вони прекрасні стрілки. Але ще й тому, що люди наші дуже часто без поваги ставляться до супротивника. І підставляють свої голови під їхні кулі", - зазначив снайпер.

Також він підтвердив, що свого часу на Донбас приїжджала якась "знаменита снайперша з Росії". "Була така свого часу в Волновасі. Деякий час працювала там. А потім перестала. Сама по собі. Дощ був потужний - ось і змив... Це те, що я знаю точно", - додав снайпер.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...