Хіти тижня. "Постріляти укропів": Український снайпер про "сафарі" росіян на Донбасі

Ілюстрація: telegraf.com.ua

У зону АТО часто приїжджають висококласні російські стрілки для того, щоб просто "постріляти укропів". Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів один із кращих снайперів сил АТО, ім'я якого не розкривається у цілях його безпеки, повідомляють Патріоти України.

"Я знаю, що на ту сторону з Росії приїжджає досить багато так званих "сафарійщиків". У Росії ж дуже високого класу стрілецькі школи. І висококласні стрілки приїжджають на Донбас просто "постріляти укропів". І, на превеликий жаль, до нашого сорому, стріляють вони результативно. І не тільки тому, що вони прекрасні стрілки. Але ще й тому, що люди наші дуже часто без поваги ставляться до супротивника. І підставляють свої голови під їхні кулі", - зазначив снайпер.

Також він підтвердив, що свого часу на Донбас приїжджала якась "знаменита снайперша з Росії". "Була така свого часу в Волновасі. Деякий час працювала там. А потім перестала. Сама по собі. Дощ був потужний - ось і змив... Це те, що я знаю точно", - додав снайпер.

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж в Луганській області:«Вони виникли через умисні підпали».

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...

Крах перемовин і удар по Мінських угодах: План для України щодо Донбасу

неділя, 29 листопад 2020, 11:54

Україні потрібно наполягати на перемовинах з самою Російською Федерацією, а не з квазіоб'єднаннями типу "ЛНР" і "ДНР", і не робити на сьомому році перемовин великі очі від подиву, що Росія нібито визнала себе учасником конфлікту. Росія не має наміру йт...