Хіти тижня. "Постріляти укропів": Український снайпер про "сафарі" росіян на Донбасі

Ілюстрація: telegraf.com.ua

У зону АТО часто приїжджають висококласні російські стрілки для того, щоб просто "постріляти укропів". Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів один із кращих снайперів сил АТО, ім'я якого не розкривається у цілях його безпеки, повідомляють Патріоти України.

"Я знаю, що на ту сторону з Росії приїжджає досить багато так званих "сафарійщиків". У Росії ж дуже високого класу стрілецькі школи. І висококласні стрілки приїжджають на Донбас просто "постріляти укропів". І, на превеликий жаль, до нашого сорому, стріляють вони результативно. І не тільки тому, що вони прекрасні стрілки. Але ще й тому, що люди наші дуже часто без поваги ставляться до супротивника. І підставляють свої голови під їхні кулі", - зазначив снайпер.

Також він підтвердив, що свого часу на Донбас приїжджала якась "знаменита снайперша з Росії". "Була така свого часу в Волновасі. Деякий час працювала там. А потім перестала. Сама по собі. Дощ був потужний - ось і змив... Це те, що я знаю точно", - додав снайпер.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том