Хіти тижня. Повітряні сили України посилили потужними літаками (фото, відео)

Су-24МР може проводити розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений радіолокаційною станцією бокового огляду.

ВПС України отримали нові літаки. Фото: прес-служба "Укроборонпрому".

Українська армія отримала надзвуковий літак-розвідник Су-24МР і військово-транспортний літак Іл-76МД. Як повідомляє прес-служба "Укроборонпрому", літаки пройшли ремонт на Миколаївському авіаремонтному заводі, передають Патріоти України.

Зокрема, була проведена повна перевірка всіх вузлів і агрегатів і виконано їх ремонт або повну заміну. Крім того, відбулося оновлення авіоніки. Наприклад, на Іл-76МД було встановлено сучасне пілотажно-навігаційне обладнання. Це дозволяє йому виконувати завдання в будь-якій точці світу і брати участь в спільних операціях з країнами-членами НАТО.

Су-24МР може проводити розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений радіолокаційною станцією бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об'єкти, в тому числі фортифікаційні споруди і техніку противника.

АНАЛІЗ ФРОНТУ: ЗСУ планують котел для рф, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...