Хіти тижня. Повний джигурдець: Скандальному акторові в Росії пообіцяли жорстку розправу

Микита Джигурда розповів, що погрози почали надходити йому після того, як він виграв судові процеси в боротьбі за спадок його покійної куми Людмили Браташ.

Микита Джигурда. Фото: Вести.

Скандальний російський актор українського походження Микита Джигурда поскаржився ЗМІ, що йому погрожують розправою. За словами знаменитості, причиною таємних дзвінків з погрозами став багатомільйонний спадок, який дістався йому після смерті куми. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У своїй бесіді з журналістами Джигурда розповів про погрози, які йому почали надходити після того, як він виграв судові процеси в боротьбі за спадок його покійної куми Людмили Браташ.

"Мені надійшли погрози, що за час вступу до спадку мене вб'ють будь-яким способом. Чи то через отруєння, чи катастрофа, утоплення", - зазначив він.

У своїй розповіді Джигурда згадав сестру Людмили Браташ, яка, за словами актора, намагалася всіляко оскаржити його право на спадщину і визнати заповіт підробкою.

"Мене оббріхують, звинувачують в згвалтуванні коханої жінки. При цьому є її свідчення, що ніяких протиправних дій проти неї я не скоював", - запевнив артист.

Джигурда підкреслив, що через стресових судових розглядів навіть переніс мікроінсульт

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...