Хіти тижня. Про "євробляхи" і приклад Норвегії

У цій скандинавській державі минулого місяця 40% продаваних авто були електричними.

"Я не знаю, що робити з "євробляхами". Але впевнений, що майбутнє - за електромобілями", - пише на своїй сторінці у Facebook Роман Шрайк, передають Патріоти України.

"В норвегії минулого місяця 40% продаваних авто були електричними. Домоглися вони цього просто - високі ціни на бензинові авто, низькі - на електромобілі. При ввезенні електрокара не сплачується ні пдв, ні мито. Немає інших платежів, є пільги по парковці і пересуванню.
Тому я проти зниження екологічних вимог до ввезення машин і проти зниження платежів на бензинові авто. Але я за зняття пдв з електромобілів.

Я хочу, щоб ми були більше схожі на Норвегію і менше - на Індію. Вибачте мене за це."

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...