Хіти тижня. Про "євробляхи" і приклад Норвегії

У цій скандинавській державі минулого місяця 40% продаваних авто були електричними.

"Я не знаю, що робити з "євробляхами". Але впевнений, що майбутнє - за електромобілями", - пише на своїй сторінці у Facebook Роман Шрайк, передають Патріоти України.

"В норвегії минулого місяця 40% продаваних авто були електричними. Домоглися вони цього просто - високі ціни на бензинові авто, низькі - на електромобілі. При ввезенні електрокара не сплачується ні пдв, ні мито. Немає інших платежів, є пільги по парковці і пересуванню.
Тому я проти зниження екологічних вимог до ввезення машин і проти зниження платежів на бензинові авто. Але я за зняття пдв з електромобілів.

Я хочу, щоб ми були більше схожі на Норвегію і менше - на Індію. Вибачте мене за це."

Дива природи: Вчені знайшли унікальну черепаху із двома головами (фото)

четвер, 18 липень 2019, 23:52

У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків. Фахівці з охорони природи виявили двоголову черепашку на острові Мабул Малайського архіпелагу. Про це повідомляє сайт Coconuts, передают...

Синоптик попередила про нову різку зміну погоди

четвер, 18 липень 2019, 12:14

В Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Найближчої неділі, 21 липня, в Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Також жарко буде практично по всій території Європи, а в Португалії очікується до +40 градусів, перед...